FW-21-03-G-D-085-141-P-TR
Samtec Inc.
型号:
FW-21-03-G-D-085-141-P-TR
描述:
CONN HDR 42POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.141" (3.581mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.226" (5.740mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.085" (2.159mm)