FW-21-05-G-D-280-140
Samtec Inc.
型号:
FW-21-05-G-D-280-140
描述:
CONN HDR 42POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.140" (3.556mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.420" (10.668mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.280" (7.112mm)