FW-22-03-L-D-265-075-ES-A
Samtec Inc.
型号:
FW-22-03-L-D-265-075-ES-A
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN HDR 44POS 0.05 STACK SMD
库存 : 100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 44
Color Black
Length - Post (Mating) 0.075" (1.905mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.340" (8.636mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.265" (6.731mm)