FW-24-05-F-D-430-230-A
Samtec Inc.
型号:
FW-24-05-F-D-430-230-A
描述:
CONN HDR 48POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.230" (5.842mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.660" (16.764mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.430" (10.922mm)