FW-28-05-L-D-410-155
Samtec Inc.
型号:
FW-28-05-L-D-410-155
描述:
CONN HDR 56POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.155" (3.937mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.565" (14.351mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.410" (10.414mm)