FW-32-04-L-D-565-073
Samtec Inc.
型号:
FW-32-04-L-D-565-073
描述:
CONN HDR 64POS 0.05 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color Black
Length - Post (Mating) 0.073" (1.854mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.728" (18.491mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.565" (14.351mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)