FW-34-03-L-D-233-065-A
Samtec Inc.
型号:
FW-34-03-L-D-233-065-A
描述:
CONN HDR 68POS 0.05 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 68
Color Black
Length - Post (Mating) 0.065" (1.651mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.298" (7.569mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.233" (5.918mm)