FW-50-05-G-D-335-210-A-P
Samtec Inc.
型号:
FW-50-05-G-D-335-210-A-P
描述:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Color Black
Length - Post (Mating) 0.210" (5.334mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.545" (13.843mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.335" (8.509mm)