FW-50-05-G-D-383-065-ES-A
Samtec Inc.
型号:
FW-50-05-G-D-383-065-ES-A
描述:
CONN HDR 100POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.065" (1.651mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.448" (11.379mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.383" (9.728mm)