FW-50-05-G-D-440-180-A-P-TR
Samtec Inc.
型号:
FW-50-05-G-D-440-180-A-P-TR
描述:
CONN HDR 100POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.180" (4.572mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.620" (15.748mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.440" (11.176mm)