FW-50-05-L-D-490-100
Samtec Inc.
型号:
FW-50-05-L-D-490-100
描述:
CONN HDR 100POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.100" (2.540mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.590" (14.986mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.490" (12.446mm)