FW-50-05-L-D-510-160
Samtec Inc.
型号:
FW-50-05-L-D-510-160
描述:
CONN HDR 100POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.160" (4.064mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.670" (17.018mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.510" (12.954mm)