FW50A10R0JA
Bourns Inc.
型号:
FW50A10R0JA
品牌:
Bourns Inc.
封装:
Axial
描述:
RES 10 OHM 5% 5W AXIAL
库存 : 3844
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.709" L (7.50mm x 18.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 Ohms
Series FWxxA
Power (Watts) 5W