FWA120015A-12A
Inventus Power
型号:
FWA120015A-12A
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 120W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector DIN, 8 Pin
Approval Agency CB, CE, cTUVus
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 7.56" L x 2.45" W x 1.52" H (192.0mm x 62.2mm x 38.7mm)
Product Status Obsolete
Weight 1.6 lbs (725.7 g)
Current - Output (Max) 8A
Series FWA120 (120W)
Power (Watts) 120 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Cord Length 48" (1.22m)
Region Utilized International
Efficiency Level V
Voltage - Output 15V
Mfr Inventus Power
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC