FX28R1261-2
Leader Tech Inc.
型号:
FX28R1261-2
描述:
FERRITE 135OHM HINGED 25.1X0.9MM
用户指南
Impedance @ Frequency 135Ohm @ 100MHz
Inner Dimension 0.988" W x 0.035" H (25.10mm x 0.90mm)
Material 28
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Ratings -
Design Hinged (Snap On)
Series -
Type Flat
Length 0.382" (9.70mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Outer Dimension 1.260" W x 0.303" H (32.00mm x 7.70mm)