Hirose Electric Co Ltd
型号:
FX8C-120P-SV(91)
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 120POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.7855
$5.7855
10
$5.24875
$52.4875
25
$4.97154
$124.2885
50
$4.85602
$242.801
100
$4.62479
$462.479
250
$4.046696
$1011.674
500
$3.931062
$1965.531
1000
$3.352968
$3352.968
2500
$3.121738
$7804.345
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.175" (4.45mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | FunctionMax™ FX8C |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Mfr | Hirose Electric Co Ltd |
| Features | Board Guide |
| Package | Tube |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 10mm |
| Base Product Number | FX8 |