Taoglas Limited
型号:
FXP73.09.0100A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.833
$5.833
100
$5.5005
$550.05
500
$5.396038
$2698.019
1000
$5.10454
$5104.54
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.483.5GHz |
| Applications | Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | MMCX Male |
| Mounting Type | Adhesive |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, WiFi |
| Height (Max) | 0.004" (0.10mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | Blue Diamond |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |
| Power - Max | 5 W |
| Mfr | Taoglas Limited |
| Return Loss | -10dB |
| Features | Cable - 100mm |
| Package | Bag |
| Gain | 2.5dBi |
| Base Product Number | FXP73.09 |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |