Panduit Corp
型号:
FZ2ERLNLNSNM003
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$52.877
$52.877
10
$51.3646
$513.646
25
$49.8541
$1246.3525
50
$48.34341
$2417.1705
100
$46.83272
$4683.272
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Insertion Loss | 0.25dB |
| Cable Type | Twin Zip |
| 1st Connector | LC Duplex |
| 2nd Connector | LC Duplex |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Fiber Type | 50/125 |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Opti-Core® |
| Type | Multimode, Duplex, OM4 |
| Length - Overall | 9.8' (3.0m) |
| Color - Cable | Aqua |
| Mfr | Panduit Corp |
| Cable Diameter | 0.06" (1.6mm) |
| Return Loss | 26dB |
| Features | Riser, Zipcord |
| Package | Bulk |
| Color - Connectors | Black |
| Bend Radius | 16mm |
| Base Product Number | FZ2ERL |