Focus LCDs
型号:
G123AXGFGSW6WN55AAC
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
122X32 FSTN BLACK GRAPHIC LCD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.8505
$17.8505
10
$17.214
$172.14
25
$16.3305
$408.2625
50
$15.751
$787.55
100
$15.1715
$1517.15
请发送询价,我们将立即回复。

| Touchscreen | Non-Touch |
| Viewing Area | 64.00mm W x 17.90mm H |
| Dot Pixels | 122 x 32 |
| Controller Type | SBN1661G_M02 |
| Display Mode | Transmissive |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | White |
| Diagonal Screen Size | 3" (76.13mm) |
| Series | - |
| Display Type | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | Black |
| Dot Size | 0.40mm W x 0.45mm H |
| Mfr | Focus LCDs |
| Package | Box |
| Interface | Parallel, 8-Bit |
| Dot Pitch | 0.04mm W x 0.04mm H |