Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.6445
$12.6445
10
$11.20525
$112.0525
25
$10.77452
$269.363
50
$10.3436
$517.18
100
$9.768945
$976.8945
250
$8.906972
$2226.743
500
$8.332355
$4166.1775
1000
$7.642769
$7642.769
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Green |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free |
| Series | Gecko SL Reverse Fix |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | G125-224 |