Harwin Inc.
型号:
G125-22496F3-04-16-00
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 4PWR + 16SIGNAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.86
$17.86
10
$15.4755
$154.755
25
$14.668
$366.7
50
$14.4552
$722.76
100
$12.754605
$1275.4605
250
$11.904336
$2976.084
500
$11.649223
$5824.6115
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 (16 + 4 Power) |
| Color | Green |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T |
| Series | Gecko MT Reverse Fix |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | Mating Flange, Polarizing Key |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |