Harwin Inc.
型号:
G125-22496F5-02-24-00
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RCPT PNL MNT 2PWR + 24SIGNAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.8035
$13.8035
10
$12.23695
$122.3695
25
$11.76594
$294.1485
50
$11.29531
$564.7655
100
$10.66774
$1066.774
250
$9.726442
$2431.6105
500
$9.098948
$4549.474
1000
$8.345921
$8345.921
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 26 (24 + 2 Power) |
| Color | Green |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T |
| Series | Gecko MT Reverse Fix |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | Mating Flange, Polarizing Key |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |