Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.1365
$10.1365
10
$9.12665
$91.2665
25
$8.5975
$214.9375
50
$8.37691
$418.8455
100
$8.15651
$815.651
250
$7.274682
$1818.6705
500
$6.833806
$3416.903
1000
$6.040195
$6040.195
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Green |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Contact Type | Male Pin |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free |
| Series | Gecko SL Reverse Fix |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | G125-324 |