Harwin Inc.
型号:
G125-32496M2-04-16-00
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PLUG PNL MNT 4PWR + 16SIGNAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.212
$14.212
10
$12.59795
$125.9795
25
$12.11326
$302.8315
50
$11.62857
$581.4285
100
$10.98257
$1098.257
250
$10.013494
$2503.3735
500
$9.367456
$4683.728
1000
$8.592218
$8592.218
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 (16 + 4 Power) |
| Color | Green |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Contact Type | Male Pin |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T |
| Series | Gecko MT |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | Threaded Inserts, Polarizing Key |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |