首页 / 矩形电缆组件 / G125-FC11005L0-0300F
minImg
G125-FC11005L0-0300F
Harwin Inc.
型号:
G125-FC11005L0-0300F
品牌:
Harwin Inc.
描述:
1.25MM F/F 10POS 26AWG 300MM
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color White, Individual
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.049" (1.25mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Gecko G125
Length 0.984' (300.00mm, 11.81")