首页 / 矩形电缆组件 / G125-MC40605L0-0150F
minImg
G125-MC40605L0-0150F
Harwin Inc.
型号:
G125-MC40605L0-0150F
品牌:
Harwin Inc.
描述:
1.25MM M/F 6POS 32 AWG 150MM
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color White, Individual
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.049" (1.25mm)
Product Status Obsolete
Pitch - Cable -
Series Gecko G125
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")