G125-MW20300F94
Harwin Inc.
型号:
G125-MW20300F94
描述:
1.25MM M/F ON 28AWG 300MM
用户指南
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 8.0µin (0.20µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series Gecko
Length 11.8" (300.0mm)