Focus LCDs
型号:
G12864A-FTW-LW63
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
128X64 FSTN GRAY GRAPHIC LCD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$31.749
$31.749
10
$30.6755
$306.755
25
$29.374
$734.35
50
$28.253
$1412.65
100
$27.3695
$2736.95
请发送询价,我们将立即回复。

| Touchscreen | Non-Touch |
| Viewing Area | 69.00mm W x 36.50mm H |
| Dot Pixels | 128 x 64 |
| Controller Type | NT7534 |
| Display Mode | Transflective |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | Black |
| Diagonal Screen Size | 2.8" (71.12mm) |
| Series | G12864A |
| Display Type | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | Gray |
| Mfr | Focus LCDs |
| Package | Box |
| Interface | Parallel, SPI |