Panduit Corp
型号:
G1.5X1.5LG6
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WIRE DUCT SLOTTED SCREW 6' GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$41.04
$41.04
10
$39.8962
$398.962
25
$38.7562
$968.905
50
$37.6162
$1880.81
100
$36.47639
$3647.639
500
$35.336466
$17668.233
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | Gray, Light |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type G |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 1.510" (38.35mm) |
| Package | Box |
| Width | 1.750" (44.45mm) |
| Base Product Number | G1.5X1 |