Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$56.5345
$56.5345
10
$54.92045
$549.2045
25
$53.30564
$1332.641
50
$51.69026
$2584.513
100
$50.07488
$5007.488
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | Black |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type G |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 3.020" (76.71mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 1.750" (44.45mm) |
| Base Product Number | G1.5X3 |