Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$46.835
$46.835
10
$45.53825
$455.3825
25
$44.23694
$1105.9235
50
$42.93563
$2146.7815
100
$41.634605
$4163.4605
500
$40.333542
$20166.771
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | Gray, Light |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive, Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type G |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 2.010" (51.05mm) |
| Package | Box |
| Width | 1.260" (32.00mm) |
| Base Product Number | G1X2LG |