ebm-papst Inc.
型号:
G2G120-AR31-01
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN BLOWER 174X115.0MM 12VDC
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Air Flow | 130.0 CFM (3.64m³/min) |
| Noise | 58.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Blower |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 8 ~ 14V |
| Product Status | Obsolete |
| RPM | - |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | - |
| Width | 115.0mm |
| Operating Temperature | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Rectangular/Rounded - 174mm L x 190mm H |
| Weight | 4.5 lbs (2 kg) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Series | G2G120 |
| Material - Blade | - |
| Power (Watts) | 40 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | G2G120 |