G2R-1-E-DC110
Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
G2R-1-E-DC110
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110V
库存 : 37
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 380VAC, 125VDC - Max
Termination Style PC Pin
Contact Rating (Current) 16 A
Coil Current 4.8 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 22.9 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 16.5 VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Mfr Omron Electronics Inc-EMC Div
Coil Voltage 110VDC
Contact Material Silver Alloy
Must Operate Voltage 77 VDC