Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
G2R-2A4-DC24
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.6
$7.6
10
$7.1212
$71.212
25
$6.32966
$158.2415
40
$6.013262
$240.53048
100
$5.696675
$569.6675
300
$5.06369
$1519.107
500
$4.747226
$2373.613
1000
$4.430743
$4430.743
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 380VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 4 A |
| Coil Current | 21.8 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 1.1 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 3.6 VDC |
| Contact Form | DPST-NO (2 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G2R |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |
| Base Product Number | G2R-2A |