G2R-2A4-DC24
Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
G2R-2A4-DC24
描述:
RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 24V
库存 : 3217
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 380VAC, 125VDC - Max
Termination Style PC Pin
Contact Rating (Current) 4 A
Coil Current 21.8 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 1.1 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 3.6 VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Seal Rating Sealed - Fully
Mfr Omron Electronics Inc-EMC Div
Coil Voltage 24VDC
Contact Material Silver Alloy
Must Operate Voltage 16.8 VDC