Omron Automation and Safety
型号:
G3NE-205TL-US DC24
封装:
-
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 5A 75-264V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.446
$23.446
10
$22.2756
$222.756
25
$21.1033
$527.5825
50
$19.93081
$996.5405
100
$18.758415
$1875.8415
250
$17.58602
$4396.505
500
$16.413625
$8206.8125
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 5 A |
| Output Type | AC |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110"/0.250" |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 75 V ~ 264 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | G3NE |
| Package / Case | Hockey Puck |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 19.2 ~ 28.8VDC |
| Base Product Number | G3NE-205 |