G3TA-ODX02S-12VDC
Omron Automation and Safety
型号:
G3TA-ODX02S-12VDC
描述:
DC OUTPUT MODULE 2A
库存 : 6
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Color Black
Current - Output 2A
Product Status Active
Series G3TA
Type DC Output Module
Turn Off Time 2ms
Turn On Time 0.50ms
Voltage - Output 4 ~ 60VDC
Mfr Omron Automation and Safety
Style QC
Features Status LED(s)
Package Bulk
Voltage - Input 12VDC