G3TC-ODC15A DC15
Omron Automation and Safety
型号:
G3TC-ODC15A DC15
描述:
DC OUTPUT MODULE 1A
用户指南
Color Red
Current - Output 1A
Current - Input 18 mA
Product Status Obsolete
Series G3TC
Type DC Output Module
Turn Off Time 0.75ms
Turn On Time 0.10ms
Voltage - Output 5 ~ 200VDC
Mfr Omron Automation and Safety
Style Standard
Features Hold Down Screw
Package Bulk
Voltage - Input 15VDC