Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
G3VM-21PR11(TR05)
封装:
4-USOP
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-20V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.5925
$10.5925
10
$9.93225
$99.3225
25
$8.82854
$220.7135
50
$8.38698
$419.349
100
$7.94561
$794.561
250
$7.062794
$1765.6985
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 900 mA |
| Output Type | AC, DC |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 20 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-USOP |
| Series | G3VM |
| Package / Case | 4-SMD (0.128", 3.25mm) |
| On-State Resistance (Max) | 220 mOhms |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.15VDC |
| Base Product Number | G3VM |