Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
G3VM-601EY
封装:
6-SMD
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-600V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.175
$6.175
10
$5.7931
$57.931
25
$5.14938
$128.7345
50
$4.89193
$244.5965
100
$4.634575
$463.4575
250
$4.11958
$1029.895
500
$3.86213
$1931.065
1000
$3.604642
$3604.642
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 100 mA |
| Output Type | AC, DC |
| Termination Style | Gull Wing |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 600 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SMD |
| Series | G3VM |
| Package / Case | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 35 Ohms |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.15VDC |
| Base Product Number | G3VM |