Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
G3VM-61H1(TR)
封装:
6-SOP
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-60V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.489
$2.489
10
$2.33225
$23.3225
25
$2.07328
$51.832
50
$1.96954
$98.477
100
$1.865895
$186.5895
250
$1.658548
$414.637
500
$1.554903
$777.4515
1000
$1.451239
$1451.239
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 400 mA |
| Output Type | AC, DC |
| Termination Style | Gull Wing |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 60 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SOP |
| Series | G3VM |
| Package / Case | 6-SOP (0.173", 4.40mm) |
| On-State Resistance (Max) | 2 Ohms |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.15VDC |
| Base Product Number | G3VM |