Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$54.5015
$54.5015
10
$52.9473
$529.473
25
$51.38968
$1284.742
50
$49.83263
$2491.6315
100
$48.275295
$4827.5295
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | White |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type G |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 1.990" (50.55mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 3.251" (82.58mm) |
| Base Product Number | G3X2WH |