Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
G4A-1A-PE DC24
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.2125
$10.2125
10
$9.5779
$95.779
25
$8.5139
$212.8475
50
$8.0883
$404.415
100
$7.662605
$766.2605
250
$6.811234
$1702.8085
500
$6.38552
$3192.76
1000
$5.959816
$5959.816
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Switching Voltage | 250VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 20 A |
| Coil Current | 37.5 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 640 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G4A |
| Operate Time | 20 ms |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Material | - |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 10 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |
| Base Product Number | G4A-1A |