Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
G5LE-1A4-CF DC12
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.634
$1.634
10
$1.5295
$15.295
25
$1.35926
$33.9815
40
$1.291288
$51.65152
80
$1.223362
$97.86896
230
$1.08738
$250.0974
500
$1.019426
$509.713
1000
$0.951463
$951.463
5000
$0.917482
$4587.41
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Coil Current | 33.3 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 360 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | G5LE |
| Operate Time | 10 ms |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |
| Base Product Number | G5LE-1A |