Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
G5RL-U1A-EL-HA DC24 BY OMZ
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.847
$7.847
10
$7.35205
$73.5205
25
$6.53524
$163.381
40
$6.208488
$248.33952
100
$5.88183
$588.183
300
$5.228258
$1568.4774
500
$4.901506
$2450.753
1000
$4.574744
$4574.744
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 16 A |
| Coil Current | 25 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 960 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G5RL-U |
| Operate Time | 10 ms |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Material | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 10 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Latching, Single Coil |
| Package | Tray |
| Base Product Number | G5RL-U1 |