Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
G6EK-134P-ST-US-DC12
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.5025
$8.5025
10
$7.96955
$79.6955
25
$7.08434
$177.1085
50
$6.73018
$336.509
100
$6.37602
$637.602
250
$5.667548
$1416.887
500
$5.313331
$2656.6655
1000
$4.959114
$4959.114
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 220VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 2 A |
| Coil Current | 16.7 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 720 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G6E |
| Operate Time | 5 ms |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Must Operate Voltage | 8.4 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Latching, Dual Coil |
| Package | Tube |
| Base Product Number | G6E |