Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
G9TA-U1AP DC12
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPST 60A 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.5495
$12.5495
10
$11.15775
$111.5775
25
$10.59972
$264.993
40
$10.041738
$401.66952
200
$9.48385
$1896.77
400
$8.647024
$3458.8096
600
$8.089155
$4853.493
1000
$7.670746
$7670.746
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 60 A |
| Coil Current | 83 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 145 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G9TA |
| Operate Time | 30 ms |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Must Operate Voltage | 9.6 VDC |
| Release Time | 30 ms |
| Features | UL Pending |
| Coil Type | Latching, Single Coil |
| Package | Tray |
| Base Product Number | G9TA-U1 |