首页 / 陶瓷电容器 / GA0805Y821KBXBR31G
minImg
GA0805Y821KBXBR31G
Vishay Vitramon
型号:
GA0805Y821KBXBR31G
描述:
CAP CER 820PF 25V X7R 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series GA
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 820 pF