首页 / 陶瓷电容器 / GA1206A220KELAT34G
minImg
GA1206A220KELAT34G
Vishay Vitramon
型号:
GA1206A220KELAT34G
描述:
CAP CER 22PF 630V C0G/NP0 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series GA
Thickness (Max) 0.067" (1.70mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 22 pF