首页 / 陶瓷电容器 / GA1812Y223MXAAR31G
minImg
GA1812Y223MXAAR31G
Vishay Vitramon
型号:
GA1812Y223MXAAR31G
描述:
CAP CER 0.022UF 50V X7R 1812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series GA
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 0.022 µF