onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.9495
$4.9495
10
$4.44885
$44.4885
100
$3.64534
$364.534
500
$3.103194
$1551.597
1000
$2.617155
$2617.155
2000
$2.486292
$4972.584
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 50 V |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | QC Terminal |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | GBPC |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 50 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-Square, GBPC |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 17.5 A |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Current - Average Rectified (Io) | 35 A |
| Base Product Number | GBPC35 |